Sastav Jolly Little Bunch pobednik Beogradskog autorskog rok festivala
Sastav Jolly Little Bunch iz Novog Sada osvojio je prvu nagradu na 14. Beogradskom autorskom rok festivalu (BARF), saopštili su danas organizatori.
Jolly Little Bunch je u dvorani „Amerikana“ Doma omladine Beograda, gde je nastupilo deset takmičarskih i dva revijalna benda, „energičnim i upečatljivim nastupom ostavio najjači utisak na publiku i žiri“, istaknuto je u saopštenju Udruženje rok muzičara Srbije.
Žiri u sastavu Ljiljana Zdravković, Nikola Kalinov i Sale Sedlar odlučio je da drugu nagradu za najbolje izvođenje osvoji Ena Đorđević sa svojim bendom, dok su Trnje i kamenje osvojili treću, kao i novoustanovljenu nagradu „Rocker.rs Loud Crowd Pack“ za izvođača sa najglasnijom reakcijom publike.












