Rukometaši Partizana šampioni Srbije
Haos u finalu
Rukometaši Partizana odbranili su titulu šampiona Srbije, pošto je revanš meč finala plej-ofa protiv Vojvodine u Novom Sadu registrovan službenim rezultatom u korist crno-belih.
Beograđani su prethodno u prvom susretu slavili sa 33:27, a revanš u Novom Sadu prekinut je sredinom prvog poluvremena zbog incidenata koje su izazvali navijači Partizana. Posle prekida usledili su razgovori i pokušaji da se utakmica nastavi. Igrači Partizana vratili su se na teren, odradili zagrevanje i čekali nastavak meča, ali domaći rukometaši nisu želeli da izađu na parket.
Na taj način spuštena je zavesa na sezonu u srpskom rukometu, a Partizan je stigao do pete titule šampiona Srbije od osamostaljenja države.
Prema dostupnim informacijama, nadležni organi dozvolili su nastavak utakmice uz prisustvo gostujućih navijača, što u taboru Vojvodine nisu želeli da prihvate.
Očekuje se da kompletan slučaj bude zaveden i potvrđen kroz zvanične procedure i odluke nadležnih tela.










