Connect with us

Sport

Đoković savladao Safijulina i plasirao se u finale Tel Aviva

ĐERE POBEDIO ISTOMINA U KVLIFIKACIJAMA ZA ASTANU

Novak Đoković plasirao se u finale turnira u Tel Avivu pošto je u dva seta savladao Rusa Romana Safiulina 2:0 / 6:1, 7:6.

Đoković je u prvom setu prelomio brejkovima u drugom i četvrtom gemu.

U drugom setu viđen je po jedan brejk na obe strane, pa je pobednik rešavan u taj-brejku, u kom je srpski teniser bio siguran i slavio sa 7:3.

Đoković će u finalu igrati protiv Marina Čilića koji je pobedio Francuza Konstana Lesijena sa 7:5, 6:3.

Laslo Đere pobedio je u kvalifikacijama za turnir u Astani Denisa Istomina sa 6:1, 6:4, dok je Međedović izgubio od Luke Nardija sa 6:3, 6:1.

U polufinalu turnira u Seulu Japanac Nišioka pobedio je Amerikanca Aleksandra Kovačevića sa 6:4, 4:6, 6:3.