Đoković pobedio Tomija Pola u Harlingemu
Vimbldon počinje u ponedeljak
Srpski teniser, Novak Đoković pobedio je Amerikanca Tomija Pola 6:3, 6:7 (6:8), 7:5 na egzibicionom turniru „Đorđo Armani tenis klasik“ u klubu Harlingem u Londonu.
Đoković je prvi set na egzibiciji u Londonu dobio sa 6:3. U drugom setu viđena je velika borba, a pobednik ovog dela meča odlučen je u taj-brejku koji je pripao Polu rezultatom 8:6. Srpski teniser je došao do trijumfa protiv Tomija pošto je u super taj-brejku slavio sa 7:5.
Egzibicioni turnir „Đorđo Armani tenis klasik“ bio je poslednja priprema Noletu pred Vimbldon, koji počinje 29. juna. Srpski teniser će u prvom kolu igrati Kineza Jibing Vua.
FOTO – TSS










