Ajzea Kenan napustio Mali Kalemegdan
Crveno-beli se oprostili od Amerikanca
Košarkaški klub Crvena zvezda i Ajzea Kenan zvanično su okončali saradnju nakon isteka ugovora koji je američki bek potpisao po dolasku u Beograd tokom leta 2024. godine.
Time je stavljena tačka na dvogodišnji mandat iskusnog šutera u crveno-belom dresu, tokom kojeg je bio jedan od važnih igrača u spoljašnjoj liniji beogradskog kluba.
Za dve sezone provedene na Malom Kalemegdanu, Kenan je odigrao ukupno 73 utakmice i postigao 703 poena, a sa Zvezdom je osvojio i Kup Radivoja Koraća.
Crveno-beli su se od američkog košarkaša oprostili zvaničnom porukom:
– KK Crvena zvezda želi Ajzei Kenanu puno zdravlja, sreće i sportskih uspeha u nastavku karijere –
Odlaskom Kenana nastavljaju se kadrovske promene u sastavu Zvezde pred novu sezonu, u kojoj klub očekuju izazovi na domaćoj i evropskoj sceni.










