Danski trgovinski lanac „Flying Tiger“ u martu otvara prve prodavnice u Srbiji
Objavljeno 16/01/2026
0
49 Views
Iz sedišta kompanije za region Zapadnog Balkana su za portal Retail Srbija istakli da se otvaranje prvih prodavnica u Srbiji očekuje tokom marta, kao i da će uskoro saopštiti na kojim lokacijama.
Balfin grupa poseduje master franšizu za šest tržišta danske kompanije uključujući i srpsko. Prema ranijim najavama, Flying Tiger Copenhagen i Balfin grupa planiraju da u narednih nekoliko godina otvore 50 prodavnica u regionu Zapadnog Balkana.
Prva prodavnica pod nazivom Tiger otvorena je 1995. godine u Kopenhagenu.
Trideset godina nakon otvaranja mi smo danas raznovrsni maloprodajni koncept sa preko 1.000 prodavnica širom sveta, ističu u kompaniji.
Flying Tiger Copenhagen kupcima nudi igračke, školski i kancelarijski materijal, poklone, knjige, hranu, kuhinjski pribor, multimedijalne dodatke, dekoraciju, itd.


Dobrodošli na portal “IzPrveRuke”. Korišćenjem bilo kog dela portala i/ili aplikacije automatski prihvatate aktuelne Uslove korišćenja. Prihvatanjem Uslova korišćenja dajete svoj bezuslovni i neopozivi pristanak da ćete ih se pridržavati prilikom korišćenja portala.