Poznate sudije za četvrtfinale Mondijala
Pinjeiro u Kanzas Sitiju Turpan u Majamiju
Svetska fudbalska federacija (FIFA) saopštila je imena arbitara koji će suditi predstojeće četvrtfinalne utakmice Svetskog prvenstva.
Poverenje za duel Argentine i Švajcarske, koji se igra u nedelju od tri časa posle ponoći po srpskom vremenu u Kanzas Sitiju, dobio je portugalski arbitar Žoao Pinjeiro. Njegovi pomoćnici biće Bruno Žesus i Lusijano Maja, dok je za četvrtog sudiju određen Kanađanin Dru Fišer.
Drugi četvrtfinalni susret, između Engleske i Norveške, zakazan je za subotu od 23 časa u Majamiju, a na centru će se naći francuski sudija Kleman Turpan.
Turpanu će uz aut-linije pomagati sunarodnici Nikolas Danos i Benžamen Pažes, dok je ulogu četvrtog arbitra dobio Španac Alehandro Ernandez.










